REKLAMA

Seniorská míle už pošestnácté!

 

Přijďte si zazávodit v tradičním seniorském běhu, fandit anebo si jen užít květnový den na Letné. 20. května proběhne další Seniorská míle. Vítáni jsou všichni běžci bez ohledu na výkonnost a zváni jsou také senioři s vnoučaty, kteří si chtějí dopřát společný zážitek v tzv. minimíli.

 

Přihlásit se můžete vyplněním online formuláře ZDE nebo osobně v pokladně Života 90, Karoliny Světlé 18, Praha 1. Uzávěrka přihlášek doručených do Života 90 je v pondělí 15. května 2017 v 15:00 hodin. Po tomto termínu je možné registrovat se v den závodu na místě (v prostoru Výletná). Pro Vaše větší pohodlí je lepší se přihlásit předem a v den závodu se jen nahlásit a vyzvednout si číslo.

 

>>zpět
Omlouváme se, ale registrace v tuto chvíli není možná, z důvodu řešení Souhlasu o poskytování osobních údajů – registrace bude opět možná od září 2018. Děkujeme za pochopení!
Předpověď počasí
Čtvrtek Pátek Sobota
Dešťové přeháňky
8°C /3°C
Oblačno
7°C /2°C
Polojasno
8°C /-1°C

Portál - kniha Hry a trénink Paměti

Logo Ministerstvo práce a sociálních věci Logo Život90
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace