REKLAMA

Život 90 zve seniory na cvičení pod širým nebem

Publikováno dne 16. dubna 2018

 

Organizace Život 90 připravila ve čtyřech pražských parcích sérii speciálních cvičení pro seniory a seniorky. Pod dohledem profesionálních trenérů absolvují zájemci v průběhu května a června lekce pilates, jógy nebo zdravotního cvičení. K vyzkoušení bude také nordic walking, petanque či lekce cvičení na strojích s Davidem Hufem.

V některých parcích se můžete těšit také na lehké občerstvení a doprovodný program. Akce je zdarma, pro začátečníky i zkušené.

 

V Životě 90 pořádáme lekce cvičení pro seniory více než dvacet let. Z vlastní praxe tak můžeme potvrdit, že pohybová aktivita je jedním z nejúčinnějších a nejlevnějších léků pro udržení zdraví ve vyšším věku.Letos poprvé jsme se proto v tomto duchu rozhodli oslovit i širší veřejnost. Vycházíme do pražských ulic s cílem motivovat starší generaci k pohybu a prevenci,“ říká Jan Lorman, ředitel Života 90.

 

Série cvičení v pražských parcích bude probíhat vždy od 10 – 12 hodin. Cvičební podložky budou zajištěny, ale zájemci si mohou přinést své.

 

V případě deště se akce ruší.

Harmonogram cvičení níže:

15. 5. 2018: Střelecký ostrov

22. 5. 2018: Senior Fit park v Podolí

29. 5. 2018: louka ve Stromovce

5. 6. 2018: Vrch sv. Kříže na Parukářce

 

>>zpět
Omlouváme se, ale registrace v tuto chvíli není možná, z důvodu řešení Souhlasu o poskytování osobních údajů – registrace bude opět možná od září 2018. Děkujeme za pochopení!
Předpověď počasí
Středa Čtvrtek Pátek
Dešťové přeháňky
5°C /3°C
Oblačno
7°C /0°C
Zataženo
12°C /6°C

Portál - kniha Hry a trénink Paměti

Logo Ministerstvo práce a sociálních věci Logo Život90
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace