REKLAMA

Festival vánočních dárků v Brně

30. listopadu 2017 - Přijďte si nakoupit nebo vyrobit vánoční dárky v sobotu 9. prosince 2017 od 10 do 19 hodin do Tržnice Brno na adrese Zelný trh 14-16. Vstupné je zdarma a vítání jsou i pejsci. Prostor je nekuřácký. Na Festivalu vánočních dárků hraje prim prodejní jarmark doplněný doprovodným programem pro děti i dospělé.

Cílem akce je vytvořit místo, kde se dají najít pěkné dárky pro celou rodinu, a to bez stresu tolik typického pro klasické předvánoční nakupování. Chtěli bychom obnovit tradici nákupu ručně vyráběných dárků a klidnou atmosféru Vánoc.

Přijďte se pobavit, zanakupovat, podpořit přes třicítku menších i větších šikovných výrobců, občerstvit se dobrotami a třeba i udělat dobrý skutek pro ty, co zatím neměli v životě příliš štěstí.

Po

jďte se zúčastnit různých dílniček a workshopů, poslechněte si živou hudbu nebo dorazte relaxovat k autorskému čtení. Mezi tím se vaše milé ratolesti zabaví v dětském koutku, odkud se mohou vrátit dokonce i s vánočně laděným namalovaným obličejem nebo s ručně vyrobeným dárečkem.

Dorazte s celou rodinou i známými, Festival vánočních dárků nabízí zábavu a pořízení vánočních dárků pro všechny.

Více informací ZDE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

>>zpět
Předpověď počasí
Pondělí Úterý Středa
Oblačno
-6°C /-11°C
Zataženo
-7°C /-12°C
Oblačno
-6°C /-13°C

REKLAMA
Logo Ministerstvo práce a sociálních věci Logo Život90
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace