REKLAMA

Výstava Život bez bariér v Ostravě 10 - 12.11.2017

23. října 2017 -

Šestý ročník výstavy Život bez bariér se koná ve dnech 10. - 12. listopadu 2017 na Výstavišti Černá louka v Ostravě. Opět nabídne přehlídku rehabilitačních pomůcek, úprav vozidel a bydlení, chybět nebudou ani protetické a kompenzační pomůcky.

 

Představí se i nejrůznější sdružení, nadační fondy a neziskové organizace, které nabídnou nejrůznější produkty a služby. Výstava se těší stále větší pozornosti jak vystavovatelů tak návštěvníků. Navštěvuje ji přes 10 000 návštěvníků a každoročně se účastní více než 50 firem jak z České republiky tak zahraniční.

Na veletrhu se prezentují výrobci, prodejci, distributoři i organizace z neziskového sektoru. Připraven je také bohatý doprovodný program na pódiu.

Výstava bude probíhat spolu s výstavou KREATIV, která i letos nabídne nepřeberné množství workshopů, korálků, látek, materiálů a pomůcek pro tvoření.

Aktuální informace najdete ZDE.

Vstup pro držitelé TP, ZTP a ZTP/P průkazů a jejich doprovod ZDARMA.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

>>zpět
Omlouváme se, ale registrace v tuto chvíli není možná, z důvodu řešení Souhlasu o poskytování osobních údajů – registrace bude opět možná od září 2018. Děkujeme za pochopení!
Předpověď počasí
Středa Čtvrtek Pátek
Zataženo
11°C /5°C
Dešťové přeháňky
11°C /6°C
Zataženo
11°C /7°C

Portál - kniha Hry a trénink Paměti

Logo Ministerstvo práce a sociálních věci Logo Život90
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace