REKLAMA

Svatojánské slavnosti bylin

 

Spolek Vlčihorská zahrada porádá od roku 2004 v období letního slunovratu Svatojánské slavnosti bylin. Konají se ve Vlčihorské zahradě, která se nachází v areálu společnosti Nobilis Tilia. Toto místo leží v malebné krajině na okraji Národního parku České Švýcarsko ve Vlčí Hoře u Krásné Lípy. Svatojánské slavnosti bylin jsou oslavou přírody a lidí, jenž se zde setkávají, a společně prožívají hezké okamžiky letního slunovratu. Můžete zde vnímat a prožít spojení přírody a člověka.

 

Následující slavnosti začínají v pátek 23. 6. v 17:00 hod. Posvěcením věnce a putováním za svatojánskými muškami. Následuje jazzový a šansonový koncert Vlaďky Bauerové v místní kapli, přednáška Intimita ve vztazích a první den vyvrcholí rituálem svatojánské noci.

V sobotu 24. 6. odstartuje program v 10:00 hodin. Těšte se na koncerty, přednášky, prohlídky zahrady, masáže, čajovnu, stánky s osobitým zbožím, dílničky pro děti i netradiční občerstvení.

Více informací na strnánkách os.nobilis.cz.

 

 

>>zpět
Předpověď počasí
Pondělí Úterý Středa
Oblačno
-6°C /-11°C
Zataženo
-7°C /-12°C
Oblačno
-6°C /-13°C

REKLAMA
Logo Ministerstvo práce a sociálních věci Logo Život90
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace