REKLAMA

Den Života 90 - přijďte poznat komunitní centrum Života 90, vyzkoušet nové věci a potkat nové přátele!

 

Módní přehlídka seniorů a další bohatý doprovodný program pro všechny generace

 

Ve čtvrtek 25. května otevře komunitní centrum Život 90 široké dveře veřejnosti a představí služby, které nabízí. Pro návštěvníky bude po celé odpoledne připraven bohatý program, který je provede celým domem. Od návštěvy divadla, kde bude probíhat povídání s oblíbeným Františkem Novotným, přes veřejně přístupné kurzy (mimo ty obvyklé např. kurz líčeni s vizážistkou, kurz vaření nebo virtuální realita na vlastní kůži) až po vyzkoušení gerontoobleku nebo základní fyzioterapeutickou analýzu. Poprvé také veřejnosti představí službu Senior telefon, kdy v prostorách Života 90 bude namodelovaný dispečink linky důvěry a každý si ji bude moci vyzkoušet. Program centra je koncipován tak, abychom mohli přivítat seniory, střední generaci a děti. Vrcholem celého dne bude módní přehlídka seniorských modelek. Přehlídku modelů od známých osobností bude moderovat Iva Pazderková.

 

Začátek ve 12:00 hod., vstup zdarma.

 

 

 

>>zpět
Omlouváme se, ale registrace v tuto chvíli není možná, z důvodu řešení Souhlasu o poskytování osobních údajů – registrace bude opět možná od září 2018. Děkujeme za pochopení!
Předpověď počasí
Sobota Neděle Pondělí
Polojasno
3°C /-4°C
Polojasno
8°C /0°C
Polojasno
9°C /1°C

Portál - kniha Hry a trénink Paměti

Logo Ministerstvo práce a sociálních věci Logo Život90
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace