REKLAMA

Ringo Starr a jeho All Starr Band vystoupí ve středu v Praze


Legendární hudebník Ringo Starr vystoupí v rámci evropského turné dne 29. června v Kongresovém centru Praha spolu s fenomenální kapelou All Starr Band.

 Od počátku své kariéry, roku 1960, je Ringo Starr ve skupině Beatles a je jedním z nejznámějších světových hudebníků. Těší se úspěšné sólové dráze jako zpěvák, skladatel a bubeník, hudební spolupracovník i jako herec. Inspiraci čerpá z klasického blues, soulu, country, honky-tonk a rock'n'rollu. Svým svérázným, i když technicky spíše jednoduchým bubenickým stylem se významně podílel na zvuku skupiny. Ringo Starr sólovými nahrávkami a koncertními turné oslovuje po celém světě posluchače všech věkových kategorií.


V roce 1970, kdy se kapela The Beatles rozpadla vydal Ringo Starr hned dvě sólová alba a velkého úspěchu se dočkala jeho třetí deska Ringo z roku 1973.
Hudba Ringo Starra, jako sólového umělce i jako člena Beatles, se snoubí s jeho osobností. Jeho vřelost, humor a výjimečné hudební nadání nám dalo písničky, které všichni známe a milujeme, například: "With A Little Help From My Friends", "Don't Pass Me By" "Octopus' Garden" "Photograph", "It Don't Come Easy", "Back Off Boogaloo", "You're Sixteen (You're Beautiful And You're mine)", "Don't Go Where the Road Don't Go", "The No No Song", "Never Without You."

Koncert Ringo Starra a jeho All Starr Bandu v Kongresovém Centru Praha je předurčen být vrcholem české kulturní sezóny 2011. Člen kapely Beatles u nás naposledy hostoval před sedmi lety a byl to Paul McCartney.


Radusevic

Převzato z www.literarninoviny.cz
(Publikováno se svolením vydavatele 27. června 2011)

 

>>zpět
Omlouváme se, ale registrace v tuto chvíli není možná, z důvodu řešení Souhlasu o poskytování osobních údajů – registrace bude opět možná od září 2018. Děkujeme za pochopení!
Předpověď počasí
Čtvrtek Pátek Sobota
Dešťové přeháňky
8°C /3°C
Oblačno
7°C /2°C
Polojasno
8°C /-1°C

Portál - kniha Hry a trénink Paměti

Logo Ministerstvo práce a sociálních věci Logo Život90
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace