REKLAMA

Velkolepá muzikálová akce Les Misérables – Bídníci se chystá do Slavkova


Les Misérables, to je název koncertního představení muzikálu Bídníci, které se uskuteční v sobotu 18. června 2011 od 20:30 hodin pod širým nebem v zámeckém parku ve Slavkově u Brna v podání Městského divadla Brno.

 

 


Jde o legendární muzikál podle stejnojmenného Hugova románu. Strhující příběh o uprchlém galejníkovi Jeanu Valjeanovi a jeho neúnavném pronásledovateli, komisaři Javertovi, se odehrává v rozpětí dvaceti let, prolíná se s milostnými, komickými i tragickými osudy dalších hrdinů a končí roku 1830, kdy v Paříži vyrostly barikády revoluce. V hlavní roli Jeana Valjeana se představí Petr Gazdík, držitel Ceny Thálie 2009, který v loňském roce na tomto místě ztvárnil Jidáše v rockové opeře Jesus Christ Superstar.

Slavnostní koncertní představení muzikálu Bídníci budou moci diváci zhlédnout na 14metrovém pódiu. Uvidí téměř čtyřicetičlenný orchestr, který bude doprovázet přes 30 zpívajících herců ve tříhodinovém představení. Tento jedinečný zážitek bude umocněn špičkovým ozvučením a osvětlením s detaily snímanými na velkou LED obrazovku.

Vstup do zámecké zahrady bude v den konání akce umožněn od 17.00 hodin, aby mohli návštěvníci nasát příjemnou atmosféru tohoto krásného místa a občerstvit se v připravených stáncích.


Převzato z www.kudyznudy.cz
(Publikováno s esvolením vydavatele 25. května 2011)

 

>>zpět
Omlouváme se, ale registrace v tuto chvíli není možná, z důvodu řešení Souhlasu o poskytování osobních údajů – registrace bude opět možná od září 2018. Děkujeme za pochopení!
Předpověď počasí
Úterý Středa Čtvrtek
Sněhové přeháňky
2°C /-1°C
Sněhové přeháňky
1°C /-4°C
Oblačno
0°C /-6°C

Portál - kniha Hry a trénink Paměti

Logo Ministerstvo práce a sociálních věci Logo Život90
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace