REKLAMA

JAZZTET/DIXIELAND Konzervatoře a Vyšší odborné školy Jaroslava JežkaDivadlo 90 U Valšů vás zve ve středu 27. dubna od 16:00 na koncert
JAZZTET/DIXIELAND Konzervatoře a Vyšší odborné školy Jaroslava Ježka.

Orchestr vznikl v roce 2008 jako combo s proměnlivým obsazením, jehož úkolem bylo mimo jiné hrát aranžmá i vlastní skladby posluchačů skladatelského oddělení určené pro menší nástrojové obsazení. Žánrově tento orchestr zahrnuje více stylů jazzové hudby počínaje dixielandem chicagského období přes swingovou hudbu až po některé styly moderního jazzu.

 


Pravidelně orchestr účinkuje na veřejných koncertech Konzervatoře a Vyšší odborné školy Jaroslava Ježka i na koncertech jiných pořadatelů. Orchestr vede jazzový skladatel, aranžér a pedagog Bohuslav Volf, který je zároveň dirigentem Lab Big Bandu KJJ a Bohemia Big Bandu.

 

Vstupenky si můžete zakoupit v recepci domu PORTUS

vstupné  100,- Kč / pro členy Ž90 70,- Kč


Zdroj: ŽIVOT90
(Publikováno 15.dubna 2011)

>>zpět
Omlouváme se, ale registrace v tuto chvíli není možná, z důvodu řešení Souhlasu o poskytování osobních údajů – registrace bude opět možná od září 2018. Děkujeme za pochopení!
Předpověď počasí
Čtvrtek Pátek Sobota
Dešťové přeháňky
8°C /3°C
Oblačno
7°C /2°C
Polojasno
8°C /-1°C

Portál - kniha Hry a trénink Paměti

Logo Ministerstvo práce a sociálních věci Logo Život90
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace