REKLAMA

Podpora Japonsku pod taktovkou Vladimira AshkenazyhoDirigent Vladimir Ashkenazy přijal společně se svým synem Vovkou Ashkenazym pozvání Pražské komorní filharmonie na hostování v Orchestrálním cyklu, kde společně představí pestrý program od Ludwiga van Beethovena až po Pavla Haase. Poslední Haasova skladba Studie pro smyčce, která vznikla v terezínském ghettu krátce před skladatelovým transportem do Osvětimi, zahájí celý koncert v duchu vzpomínek na tragické události minulosti a myšlenek na současnou situaci v Japonsku.
Na nedělním koncertě se rozhodla Pražská komorní filharmonie ve spolupráci s humanitární organizací Adra uspořádat sbírku na pomoc postiženému Japonsku, čímž se připojuje ke sbírkovým akcím ve všech významných institucích ČR.

PROGRAM KONCERTU
3. dubna 2011, 19.30 hodin

Dvořákova síň Rudolfina

Studie pro smyčce
Pavel Haas

Koncert č. 4 G dur pro klavír a orchestr, op. 58
Ludwig van Beethoven

Siegfriedova idyla
Richard Wagner

Náhrobek Couperinův, suita
Maurice Ravel


Zdroj: www.pkf.cz
(Publikováno 30. března 2011)

>>zpět
Omlouváme se, ale registrace v tuto chvíli není možná, z důvodu řešení Souhlasu o poskytování osobních údajů – registrace bude opět možná od září 2018. Děkujeme za pochopení!
Předpověď počasí
Čtvrtek Pátek Sobota
Dešťové přeháňky
8°C /3°C
Oblačno
7°C /2°C
Polojasno
8°C /-1°C

Portál - kniha Hry a trénink Paměti

Logo Ministerstvo práce a sociálních věci Logo Život90
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace