REKLAMA

Mezigenerační festival OLD’S COOL 2017 se blíží aneb Stáří v září může být jízda!

 

Praha, 3. září 2017 -

 

Již popáté pořádá obecně prospěšně společnost Elpida mezigenerační festival OLD’S COOL, který prezentuje stáří nevšední „cool“ formou.

 

Festival se bude odehrávat v pěti městech (v Praze, Hradci Králové, Olomouci, Brně a Bratislavě) v termínu od 7. 9. do 2. 11. 2017. Výstavy, přehlídky, debaty i koncerty – všechny spojuje téma stáří v nečekaných souvislostech podané zábavnou formou.

 

Pražský program OLD´S COOL potrvá ze všech letošních zastávek festivalu nejdéle, a to od 7. září do 2. listopadu. Festival bude zahájen v pátek 7. 9. od 18:00 v Praze, na Náplavce na Rašínově nábřeží, vernisáží velkoformátové výstav s názvem Bet Orten & Veronika Ruppert: Není zač…

 

Nenechte si ujít tento mezigenerační festival OLD’S COOL, který je vyvrcholením celoročních aktivit Elpidy, kdy se prostřednictvím koncertů, diskusí a workshopů šíří a popularizuje téma stárnutí v duchu motta „old´scool“.

 

Kompletní program festivalu naleznete na www.elpida.cz.

Foto: Bet Orten & Veronika Ruppert

 

Publikováno dne 3. 9. 2017
>>zpět
Omlouváme se, ale registrace v tuto chvíli není možná, z důvodu řešení Souhlasu o poskytování osobních údajů – registrace bude opět možná od září 2018. Děkujeme za pochopení!
Předpověď počasí
Úterý Středa Čtvrtek
Sněhové přeháňky
2°C /-1°C
Sněhové přeháňky
1°C /-4°C
Oblačno
0°C /-6°C

Portál - kniha Hry a trénink Paměti

Logo Ministerstvo práce a sociálních věci Logo Život90
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace