REKLAMA

Pán prstenů: Dvě věže – přidané vstupenky na plochu

 

18. února 2017, 18,00 hodin, O2 arena Praha

 

Pořadatel přidal omezené množství vstupenek na plochu na představení Pán prstenů: dvě věže. Jedná se o nevyužité partnerské vstupenky ve všech cenových kategoriích, tak kdo ještě nemáte lístek a chcete se přijít podívat 18. února na filmovou projekci s doprovodem Plzeňské filharmonie, Kühnova dětského sboru, Vysokoškolského uměleckého souboru Univerzity Karlovy v Praze (celkem 250 hudebníků) a skvělé zahraniční sólistky Grace Davidson, objednejte si vstupenky zde.

 

PUTOVÁNÍ „SPOLEČENSTVA PRSTENU“ POKRAČUJE, OPĚT V UNIKÁTNÍM FILMOVÉM PŘEDSTAVENÍ NA GIGANTICKÉM FILMOVÉM PLÁTNĚ ZA DOPROVODU 250 – ČLENNÉHO SYMFONICKÉHO ORCHESTRU, SBORŮ A ZAHRANIČNÍCH SÓLISTŮ.

 

Po obrovském diváckém zájmu uvádí JV Agentura pokračování epické fantasy Pán prstenů – Dvě věže. Premiéra velkolepé projekce na filmovém plátně s plochou více než 150 metrů čtverečních za doprovodu 250 členů symfonického orchestru, sboru a zahraničních sólistů, se uskuteční 18. února 2017 v pražské O2 aréně. Na třetí díl trilogie režiséra Petera Jacksona se pak mohou diváci těšit na sklonku roku 2017.

 

Film Pán prstenů: Dvě věže natočený podle knihy Johna Ronalda Reuela Tolkiena měl v České republice premiéru 16. 1. 2003. Jeho návštěvnost dosáhla tři čtvrtě milionu diváků. Hudbu složil Howard Shore. „Velký rozsah hudby vyžaduje symfonický orchestr, smíšený sbor, chlapecký sbor a instrumentální a vokální sólisty zpívající v Tolkienových literárních jazycích, ale samozřejmě i v angličtině“, říká autor. Hudba Pána prstenů je řazena mezi nejkomplexnější díla na poli filmové hudby. Styly a nástroje z různých koutů světa dokreslují a charakterizují jednotlivé prvky Tolkienovy ságy. Navždy již zřejmě zůstane nejslavnější prací Howarda Shorea, který za ni obdržel hned dva Oscary (za Společenstvo prstenu a Návrat krále).

 

Třetím Oscarem pak byla oceněna závěrečná píseň Into the West, kterou nazpívala Annie Lennox. „Moje první hudba k trilogii Pán prstenů, ke Společenstvu prstenu, byla začátkem mé cesty do Tolkienova světa a vždy budu mít k této hudbě a samotnému zážitku zvláštní vztah,“ podotkl Shore. Jeho vypravěčské umění pomocí hudby a melodie se tady projevilo na plno a vytváří tak dokonale druhý plán příběhu. Jackson a jeho produkční tým čítající přes 2400 lidí filmoval v lokalitách Nového Zélandu za pomoci 26.000 komparzistů, točily se všechny tři díly najednou. Ve filmu hrají Elijah Wood, Ian McKellen, Liv Tylerová, Viggo Mortensen, Cate Blanchettová, Orlando Bloom, Christopher Lee, Bernard Hill, Andy Serkis, Karl Urban, Hugo Weaving, a další hollywoodské hvězdy.

 

Obsazení:

Clara Sanabras – sólový zpěv

Plzeňská filharmonie pod taktovkou dirigenta Davida Reitze

Kühnův dětský sbor, sbormistr Petr Louženský

Vysokoškolský umělecký sbor Univerzity Karlovy, sbormistr Jakub Zicha

 

Více info na www.jvagentura.cz

>>zpět
Omlouváme se, ale registrace v tuto chvíli není možná, z důvodu řešení Souhlasu o poskytování osobních údajů – registrace bude opět možná od září 2018. Děkujeme za pochopení!
Předpověď počasí
Pátek Sobota Neděle
Dešťové přeháňky
8°C /5°C
Polojasno
6°C /-1°C
Polojasno
8°C /0°C

Portál - kniha Hry a trénink Paměti

Logo Ministerstvo práce a sociálních věci Logo Život90
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace