REKLAMA

Květnové divadelní tipy z Divadla Bolka Polívky

 

Komedie jednoho herce Pri kase 1. 5., 19:00

 

Autorská komedie Pavola Seriše z prostředí super/hyper/mega/gigamarketů, výstižně nazvaná Pri kase, je parodií na dnešní konzumní společnost, směsí stand-up comedy a pohybového herectví. Pavol Seriš, absolvent pohybového divadla na JAMU, kde momentálně pokračuje v doktorandském studiu, pravidelně hostuje doma i v zahraničí. Za své autorské inscenace získal mnoho ocenění, např. Cenu za nejlepší herecký výkon na festivalu FITUA 2015 v marockém Agadire, hlavní cenu na European Young Theatre 2015 v italském Spolete nebo Hlavní cenu publika na festivalu Monomaffia 2016 v estónském Pärnu.

 

Festival Ženy ženám 3. – 8. 5. 2017, vždy od 19:00

 

První květnový týden se Divadlo Bolka Polívky stane dějištěm festivalu Ženy ženám (a odvážným mužům). V týdnu, kdy divadlo ovládnou ženské síly, se můžete těšit na představení se zajímavými a silnými ženskými hrdinkami ve skvělém obsazení: Biostory (hrají Daniela Zbytovská, Barbora Seidelová, Nikola Zbytovská), Edith Piaf (hrají Světlana Nálepková, Juraj Bernáth, Martin Sochor), Shirley Valentine (hraje Simona Stašová), Hvězda (hraje Eva Holubová), Milena má problém (hrají Šárka Vaculíková a Jan Šikl) a The Naked Truth (hrají Chantal Poullain / Gabriela Míčová, Markéta Častvaj Plánková / Petra Špindlerová, Daniela Choděrová / Klára Apolenářová, Alena Bazalová / Anežka Rusevová a další).

 

Divadlo Bolka Polívky, Jakubské náměstí 5, Brno

 

www.divadlobolkapolivky.cz

 

>>zpět
Omlouváme se, ale registrace v tuto chvíli není možná, z důvodu řešení Souhlasu o poskytování osobních údajů – registrace bude opět možná od září 2018. Děkujeme za pochopení!
Předpověď počasí
Středa Čtvrtek Pátek
Polojasno
2°C /-2°C
Dešťové přeháňky
4°C /-1°C
Dešťové přeháňky
4°C /-1°C

Portál - kniha Hry a trénink Paměti

Logo Ministerstvo práce a sociálních věci Logo Život90
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace