REKLAMA

Biograf v Krajské knihovně Vysočina: Hiphop-erace

 

Přijďte do příjemného prostředí m-centra Krajské knihovny Vysočiny (v budově knihovny první dveře vlevo). Mají zde pro vás připravený film. Pro navození té správné atmosféry se můžete těšit i na polštáře a šálek voňavé kávy nebo čaje.

 

27. 3. / 19:00 / m-centrum Krajské knihovny Vysočany / vstup zdarma

 

Po promítání následuje diskuse o tématu s hostem Mgr. Marcelou Rýpalovou, trenérkou paměti a odbornou pracovnicí Alzheimer poradny Vysočina.

 

 

 

 

Může se soubor seniorů a seniorek, jehož věkový průměr se blíží devadesátce a skoro všichni členové vlastní umělou kloubní náhradu, úspěšně zúčastnit hiphopové taneční soutěže? Film sleduje fascinující cestu novozélandských nadšenců, kteří to se svým vystoupením chtějí dotáhnout až do Las Vegas. Životní elán a nadhled jim rozhodně nechybí. Díky pozitivnímu přístupu se jim daří překonávat i zdánlivě neřešitelné překážky a dokazovat, že věk je jen číslo a s humorem jde všechno lépe. Oporou i blízkou přítelkyní je pro ně mladá manažerka a trenérka Billie, pro kterou představují překážky pouze výzvu na cestě s jasným cílem. Jak sama říká: „Pojedete všichni, i kdyby to bylo v urně.“

 

Režie: Bryn Evans Nový Zéland, 2014

Stopáž: 93 min

Jazyk: anglicky s českými titulky

Film je promítán v rámci projektu Promítej i ty!.

 

 >>zpět
Omlouváme se, ale registrace v tuto chvíli není možná, z důvodu řešení Souhlasu o poskytování osobních údajů – registrace bude opět možná od září 2018. Děkujeme za pochopení!
Předpověď počasí
Pátek Sobota Neděle
Dešťové přeháňky
8°C /5°C
Polojasno
6°C /-1°C
Polojasno
8°C /0°C

Portál - kniha Hry a trénink Paměti

Logo Ministerstvo práce a sociálních věci Logo Život90
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace